O produkcie

O Morphisec

MORPHISEC to rozwiązanie dla wszystkich, którzy w codziennej pracy na komputerze mają dostęp do ważnych systemów i danych, których utrata lub wykradzenie naraziłoby na utratę reputacji oraz miałoby poważne konsekwencje prawne czy finansowe.
Skuteczne uodparnia komputery na zagrożenia typu: apt, malware, ransomware, exploits itp. Skutecznie chroni przed zagrożeniami z poczty e-mail w informacjach podszywających się pod banki, firmy energetyczne czy telekomunikacyjne z fałszywymi fakturami za prąd czy telefon.
Jest nowatorskim zabezpieczeniem komputerów by chronić nasze:

  • FIRMY, PRZEDSIĘBIORSTWA, PRZEMYSŁ, BANKI, URZĘDY, INSTYTUCJE PUBLICZNE, UCZELNIE, SZKOŁY, WOJSKO

56

 

System bezpieczeństwa dla komputerów Morphisec’a, w zaawansowanych testach SE Labs, uzyskał najwyższy wynik w zakresie bezpieczeństwa w stosunku do znanych i nieznanych zagrożeń. Metodologia testowania obejmowała zarówno znane exploity, jak i nowe złośliwe oprogramowanie. Morphisec dostał ocenę 100 % skuteczności – blokując każdy atak.

 

„To doskonały wynik dla systemu bezpieczeństwa dla komputerów. W naszych publicznych testach produktów chroniących przed złośliwym oprogramowaniem rzadko widzimy tak dużą skuteczność.” – Simon Edwards, dyrektor w SE Labs i przewodniczący organizacji Anti-Malware Testing Standards Organization (AMTSO).

Prewencja w prawdziwym życiu – OCENA 100%

 

Test SE Labs potwierdza działanie w testach wydajność Morphisec’a. Morphisec uratował swoich klientów przed najgroźniejszymi atakami z zeszłego roku, takimi jak Petya, NotPetya, WannaCry, różne ataki FIN7 i inne. Morphisec był pierwszym i jedynym rozwiązaniem, które powstrzymało i odsłoniło gigantyczny atak łańcucha dostaw firmy CCleaner. Wszystkie zostały powstrzymane przez Morphisec, który „po wyjęciu z pudełka” – nie wymaga żadnej aktualizacji ani wiedzy użytkownika. SE Labs to jedna z najbardziej prestiżowych niezależnych firm testujących bezpieczeństwo, w pełni zgodna ze standardami AMTSO, dla uczciwego, otwartego i godnego zaufania testowania rozwiązań bezpieczeństwa.

 

 

 

prewencja

MORPHISEC to rozwiązanie oparte na prewencji. Niewielki program (zaledwie 1 Mb) modyfikuje pamięć systemu w sposób uniemożliwiający atak potencjalnego hakera. Zmiana w systemie odbywa się bez klucza, nie obciąża komputera i co ważne nie wymaga restartów i aktualizacji. Jednocześnie dla wykrycia i zmylenia potencjalnego ataku MORPHISEC zachowuje fasadę oryginalnej struktury aplikacji. Jakakolwiek próba dostępu do oryginalnej struktury (obszaru pamięci) bez świadomości dokonanych zmian definiowana jest jako zagrożenie.

MORPHISEC to podwójna wartość. Jest niewielki – ale skuteczny w działaniu. Zapewnia skuteczną ochronę już po zainstalowaniu. Nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i restartu. Nie obciąża systemu więc nie spowalnia pracy komputera.

 

niewielki1