Jak to działa

RUCHOMY CEL – utrudnia ataki hakerów.

 

lupa

.
Tradycyjne rozwiązania bezpieczeństwa
szukają ataku ze strony
nieprzewidywalnego hakera

ZAWSZE JESTEŚMY KROK DO TYŁU

morphisec-atak

Z rozwiązaniami Morphisec – hakerzy
szukają celu,
który wciąż się zmienia

ZAWSZE JESTEŚMY KROK DO PRZODU

 

 

Poznaj działanie programu Morphisec w 4 krokach

krok1b
KROK 1 Instalujemy program. Morphisec to niewielka aplikacja – tylko 1MB. Instalacja jest wyjątkowo prosta, nie wymaga skomplikowanej konfiguracji ani restartu systemu. Po zainstalowaniu program nie potrzebuje być aktualizowany.

krok2b

KROK 2 Od momentu instalacji, inaczej niż do tej pory, aplikacje otwierają się za każdym razem w innym obszarze pamięci niż standardowy. W przydzielaniu obszarów pamięci Morphisec nie stosuje klucza, co uniemożliwia złamanie kodu.

krok3b

KROK 3 Pomimo zmiany obszaru wykorzystania pamięci, Morphisec zachowuje fasadę oryginalnej struktury aplikacji. Jakakolwiek próba dostępu do oryginalnej struktury (obszaru pamięci) bez świadomości dokonanych zmian jest definiowana jako zagrożenie.

krok4b

KROK 4 Następuje zmiana struktury obszaru pamięci co sprawia, że atak jest nieskuteczny. Atakujący wpada w pułapkę, zostaje zablokowany, a szczegółowe dane o ataku są zapisywane do dalszych analiz.

ekran1

MORPHISEC PROTEKTOR

Protector to usługa, która działa w sposób niezależny od punktów końcowych z systemem Windows, serwerów fizycznych i wirtualnych, i pewnie łączy się z konsolą zarządzania w chmurze dla celów sprawozdawczych. Protector zabezpieczenia najczęściej atakowane aplikacje, jest prosty w użyciu, z łatwością dodaje dowolne aplikacje.

ekran2

PANEL MORPHISEC

Morphisec ma przejrzysty i ergonomiczny panel, z niezbędnymi funkcjami, pozwala użytkownikom ocenić aktualny stan bezpieczeństwa systemu i dostrzec próbę ataku już na pierwszy rzut oka

  • Prosty z opcjami filtrowania i sortowania informacji
  • Zarządza ochroną punktów końcowych sieci komputerowych
  • Wyświetla informacje o atakach wysokiego zagrożenia
  • Pozwala na zdobycie danych niezbędnych do przeprowadzania analiz kryminalistycznych