Morphisec – Najwyższa ocena skuteczności od SE Labs 100%

System bezpieczeństwa dla komputerów Morphisec’a, w zaawansowanych testach SE Labs, uzyskał najwyższy wynik w zakresie bezpieczeństwa w stosunku do znanych i nieznanych zagrożeń. Metodologia testowania obejmowała zarówno znane exploity, jak i nowe złośliwe oprogramowanie. Morphisec dostał ocenę 100 % skuteczności – blokując każdy atak.

„To doskonały wynik dla systemu bezpieczeństwa dla komputerów. W naszych publicznych testach produktów chroniących przed złośliwym oprogramowaniem rzadko widzimy tak dużą skuteczność.” – Simon Edwards, dyrektor w SE Labs i przewodniczący organizacji Anti-Malware Testing Standards Organization (AMTSO).

 

Prewencja w prawdziwym życiu – OCENA 100%

Test SE Labs potwierdza działanie w testach wydajność Morphisec’a. Morphisec uratował swoich klientów przed najgroźniejszymi atakami z zeszłego roku, takimi jak Petya, NotPetya, WannaCry, różne ataki FIN7 i inne. Morphisec był pierwszym i jedynym rozwiązaniem, które powstrzymało i odsłoniło gigantyczny atak łańcucha dostaw firmy CCleaner. Wszystkie zostały powstrzymane przez Morphisec, który „po wyjęciu z pudełka” – nie wymaga żadnej aktualizacji ani wiedzy użytkownika.
selabs
SE Labs to jedna z najbardziej prestiżowych niezależnych firm testujących bezpieczeństwo, w pełni zgodna ze standardami AMTSO, dla uczciwego, otwartego i godnego zaufania testowania rozwiązań bezpieczeństwa.